Jaki prezent sprawić Pannie Młodej na wieczór panieński? Z czego Panna Młoda by się ucieszyła? Odpowiedź jest prosta! Sesja sensualna, buduarowa lub kobieca.

A ja Wam mówię – niezależnie od tego skąd kobieta jest, czy to ze Śląska, z Warszawy, czy z Trójmiasta. Każda kobieta ucieszy się z kobiecej, czy sensualnej sesji zdjęciowej.

Miałam już wiele Panien Młodych, które przychodziły na sesję kobiecą, bo dostały voucher w prezencie na wieczorze panieńskim. I choć jest na początku wiele obaw, bo przecież „nie umiem pozować”, „jestem niefotogeniczna”, to w trakcie przygotowań do sesji stres ten zamieniał się w ekscytację. I ta ekscytacja sprawia, że sesja zdjęciowa jest po prostu prawdziwą przygodą.

Opowiem Wam historię Ani, której przyjaciółka zadzwoniła do mnie, by kupić Ani voucher na zmysłową sesję kobiecą. Ania była tak zalatana podczas przygotowań ślubnych, że kompletnie zapomniała poczuć się kobieco.

Przyjaciółka Ani zastrzegła, że chciałaby by sesja została zrealizowana jeszcze przed ślubem, żeby Ania mogła poczuć się wyjątkowo i kobieco jeszcze przed ślubem. Także wspólnie obmyśliłyśmy plan. Przyjaciółka miała dopilnować, by Ania zadzwoniła do mnie odpowiednio wcześnie, a ja już nie miałam Jej wypuszczać z rąk. Tak też się stało!

Podczas pierwszego kontaktu telefonicznego dowiedziałam się, że będzie to pierwsza sesja zdjęciowa  w życiu Ani. Ale o nic się nie martwiłam, ponieważ zawsze przed sesją organizuję wideo-rozmowę, na której jeszcze przed sesją przełamujemy pierwsze lody.

Ania dostała w prezencie pakiet Gold, czyli pakiet, w którym ma również makijaż i fryzurę. To świetny wybór ponieważ, gdy ktoś o zadba o Ciebie jeszcze przed zdjęciami, już zaczynasz czuć się wyjątkowo. Gdy przechodzimy do studia, gdzie wykonujemy sesję zdjęciową stres na nowo się pojawia. Nieważne kim jesteś – księgową, prawniczką, influencerką, czy panną młodą. Zawsze  na początku pojawia się stres ale mam na to sposoby!

Już po kilku minutach niezależnie, czy jest to bardziej ubrana sesja kobieca, portretowa, czy bardziej odważna buduarowa, sensualna sesja w bieliźnie, każda kobieta szybko się relaksuje. Dlaczego? Ponieważ pokazuję wszystko po kolei, pokazuję na sobie, omawiam, tłumaczę. Dzięki temu każda kobieta wie co robić. A ponieważ na wideorozmowie dowiedziałam się jakie są największe kompleksy danej kobiety. Wiem już jakie pozy, czy światło wykorzystać, by pokazać kobiecie, że taki problem to nie problem!

Ania po sesji była niezwykle wdzięczna swojej przyjaciółce za taki pomysł. Stwierdziła, że sensualna sesja zdjęciowa jest najlepszym prezentem na wieczór panieński, jaki mogła sobie wymarzyć.

A przy okazji przyszły mąż również miał świetny prezent mogąc zobaczyć swoją żonę w zmysłowej odsłonie.

Pamiętaj! Jeśli marzysz o sesji kobiecej to nie zastanawiaj się i nie stawiaj sobie warunków! Po prostu ją zrób!

Jesteś z południa kraju i trochę Ci daleko do Gdańska? Jest lato, przyjedź na kilka dni wakacji i przy okazji zadbaj o zmianę swojego życia! Bo naprawdę sesja sensualna zmienia życie! Nie czekaj, bo ta chwila jest najlepszą chwilą. Wiesz dlaczego? Bo właśnie teraz poczułaś, że chcesz to zrobić! Chcesz stanąć przed aparatem i mieć swoją własną sesję buduarową!

Na koniec tylko wspomnę, że współpracuję ze sklepem ze zmysłową bielizną Sensual Delight, w której otrzymacie kod rabatowy używając tajemniczego hasła 😉