Często kobiety marzą o tym, by poczuć się lepiej w swoim ciele. Często mówią, że chciałyby schudnąć, zmienić coś w swoim ciele. Proszą o vouchery na siłownię, na zabieg medycyny estetycznej ale wciąż mają poczucie że czegoś im brakuje do tego „idealnego” wyglądu. Chcąc pomóc im w realizacji marzeń pomagamy im w chodzeniu na pilates, czy dokładamy się do zabiegu kosmetycznego.  

A pomyślałeś/pomyślałaś kiedyś o tym, co naprawdę sprawiłoby, żeby poczuły się pięknie w swoim ciele? Poczuły się piękne właśnie teraz, w tym momencie? 

Czasami kobiety same sugerują, że chciałyby przeżyć sesję buduarową lub kobiecą. Że chciałyby żeby ktoś zrobił im takie zdjęcia, jak mają te wszystkie piękne kobiety na instagramie. Czasami o tym nie mówią głośno ale to wcale nie znaczy, że o tym nie marzą.

Jak reaguje?

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jak kobieta dostaje w prezencie voucher na sesję buduarową lub kobiecą w pierwszej kolejności dopada ją uczucie, że ma ochotę złapać się za głowę i powiedzieć że jesteś niepoważny/niepoważna. Od razu przychodzi lęk przed sesją. To normalne. W końcu nie jesteśmy modelkami na co dzień.

Po jakimś czasie przychodzi akceptacja. Lekki stres ale też ekscytacja. Przychodzi na sesję i następuje przemiana!

Po sesji masz wrażenie, że rozmawiasz z zupełnie inną kobietą. Pewną siebie. Czuje się zmysłowa i kobieca. Zupełnie inaczej się porusza. Jej ruchy są kokieteryjne, kocie. Zaczyna wierzyć w siebie i wie, że potrafi być kokietką.

Wiesz skąd ta zmiana?

Dowiedziała się co robić żeby wydobyć z siebie tą zmysłowość. Poczuła się zmysłowo. Usłyszała komplementy pod swoim adresem, zobaczyła zdjęcia w aparacie i dostrzegła że wygląda pięknie i to bez retuszu!  

Sesja buduarowa czy sensualna właśnie po to jest. By rozbudzić w kobiecie chęć do odkrywania swojej zmysłowości. To właśnie to sprawia że zaczyna czuć się dobrze we własnym ciele. Nie zabiegi. Tylko docenienie siebie właśnie w tym momencie.

Chcesz by Twoj prezent na Walentynki był udany? Daj kobiecie poczuć się wyjątkowo. Voucher na sesję sensualną, kobiecą, czy buduarową z pewnością jej to zapewni.

Sesje odbywają się na terenie Trójmiasta. Najczęściej w Gdańsku ale zdarza się że jeżdżę do różnych miejsc. Wszystko jest kwestią ustalenia 😊